Firma Informatyczna
"EnterSoft"
tel.: (52) 515-37-79, kom.: 696 481 842
Tworzymy oprogramowanie dla firm

 

Reklama na telewizorach LCD

 

stanowi innowacyjną formę przekazywania informacji, która w szybki i atrakcyjny sposób zachęca potencjalnego odbiorcę do zakupu oferowanego produktu lub usługi. 


Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy do naszej oferty telewizję reklamową dla sklepów i firm. Ta nowoczesna forma przekazu informacji o produktach, promocjach, usługach itp. ma kluczowe znaczenie w podejmowaniu przez klienta decyzji zakupowych.

 

Przygotowywane przez nas spoty reklamowe Państwa produktów, akcji promocyjnych, produktów gazetkowych, wyświetlane są na 32"  telewizorach LCD. Reklamy urozmaicone są ruchomymi animacjami przyciągającymi uwagę oraz uatrakcyjniającymi przekazywane treści.

 

Nasza oferta kierowana jest do firm handlowych i usługowych (sklepów, marketów, restauracji, hoteli i wszystkich innych jednostek chcących zareklamować swoje własne produkty lub usługi, bez wzglądu na branżę).

 

W telewizji reklamowej można wyświetlać spoty przygotowane przez naszą firmę w formie materiału filmowego, animacji zmieniających się zdjęć czy obrazów.

 

Telewizja reklamowa

Jak to działa ?

1. Po uzgodnieniu warunków umowy instalujemy w Państwa placówce telewizor, komputer i sprzęt wymagany do realizacji reklamy.

2. Zleceniodawca dostarcza materiały w formie zdjęć, filmów, szablonów itd do Wykonawcy - EnterSoft.

3. Wykonawca tworzy spoty reklamowe z otrzymanych materiałów.

4. Po akceptacji przygotowanego spotu Wykonawca realizuje reklamę wyświetlając ją zdalnie na telewizorach zainstalowanych w placówce Zleceniodawcy. Aktualizacja spotów aktualnie wyświetlanych na telewizorze realizowana jest w sposób zdalny, bez potrzeby wizyty w siedzibie Zleceniodawcy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szyfrowanych połączeń pomiędzy naszymi serwerami tworzącymi strukturę sieci, która umożliwia obsługę telewizorów w dowolnym miejscu na świecie.

 

Przykładowy spot reklamowy

Reklama TV

Reklama TV