Firma Informatyczna
"EnterSoft"
tel.: (52) 515-37-79, kom.: 696 481 842
Tworzymy oprogramowanie dla firm

W ramach kompleksowej obsługi firmy budujemy, instalujemy, modernizujemy sieci komputerowe począwszy od analizy potrzeb klienta, poprzez instalację i konfigurację urządzeń sieciowych, a skończywszy na stałej opiece serwisowej.

Sieć komputerowa jest niezbędna w pracy każdej firmy, w której znajdują się chociażby dwa komputery. Posiadając połączenia sieciowe pomiędzy komputerami można współużytkować dane, programy, dzielić zasoby lub archiwizować dane.

 

przykładowy schemat sieci

 

W swojej ofercie mamy:

  1. Sieci komputerowe przewodowe - budowa infrastruktury, konfiguracja serwerów i urządzeń sieciowych, wdrażanie serwisów sieciowych i zabezpieczeń.

  2. Sieci bezprzewodowe - bezprzewodowy dostęp do Internetu i sieci LAN - WiFi, konfiguracja urządzeń, sprawdzanie bezpieczeństwa działających już sieci bezprzewodowych

  3. Sieć VPN (Wirtualna Sieć Prywatna) - zdalny dostęp do sieci firmowej z każdego miejsca na ziemi, dzięki czemu użytkownik może pracować tak jakby był fizycznie przy swoim komputerze w siedzibie firmy.

Koszt budowy sieci komputerowej ustalany jest indywidualnie dla każdej instalacji.

Uzależniony jest od:

  • ilości punktów (gniazda komputerowe lub stacje robocze),

  • ilości materiałów instalacyjnych (przewody, korytka, kanały instalacyjne, materiały budowlane itp.)

  • kosztów urządzeń i wyposażenia (serwery, routery, przełączniki, access pointy, listwy, organizery, patch panele i szafy typu rack itp.)